ANO 9311-4127
Price:
製品仕様
| Connector Series | SMP |
|---|---|
| Termination Type | PCB |
| Gender | Male |
| Body Style | Straight |
| Attachment Method | Solder |
| Max. Frequency | 26.5 GHz |
| Connection Method | Catcher's Mitt |
| PCB Type | Surface Mount |
| Compliance RoHS | Yes |
| Polarity | Standard |
| Impedance | 50 Ohm |
| Contact Material | Brass |
| Contact Finish | Gold |
| Body Material | Brass |
| Body Finish | Gold |
| Dielectric Type | PEEK |
| Temperature | -55°C to +125°C |
| VSWR | 1.04 Max. at DC-4 GHz 1.22 Max. at 4-18 GHz |