ANO 5311-2008
Price:
製品仕様
| Connector Series | HPQN |
|---|---|
| Cable Type | LL-195, LL-200, RG 141, RG58 |
| Termination Type | Coaxial |
| Gender | Male |
| Body Style | Straight |
| Attachment Method | Crimp |
| Max. Frequency | 6 GHz |
| Connection Method | Quick Lock |
| Compliance RoHS | Yes |
| Polarity | Standard |
| Impedance | 50 Ohm |
| Contact Material | Brass |
| Contact Finish | Gold |
| Body Material | Brass |
| Body Finish | Albaloy |
| Dielectric Type | PTFE |
| Temperature | -40°C to +85°C |
| VSWR | 1.15 MAX. AT DC-6 GHz |