RG223PUR
Price:
製品仕様
| Flex Type | Flexible |
|---|---|
| Cable Series | RG |
| Max. Frequency | 6 GHz |
| Velocity of Propagation (%) | 66 |
| Impedance | 50 Ohm |
| Dielectric Type | Solid Polyethylene |
| Jacket Material | PUR |
| Operating Temp (°C) | -40°C to +80°C |
Price:
| Flex Type | Flexible |
|---|---|
| Cable Series | RG |
| Max. Frequency | 6 GHz |
| Velocity of Propagation (%) | 66 |
| Impedance | 50 Ohm |
| Dielectric Type | Solid Polyethylene |
| Jacket Material | PUR |
| Operating Temp (°C) | -40°C to +80°C |
ANOISONは、セミリジッドケーブルを使用した高性能なディレイラインを限られたスペースで提供します。