ANO 765-001
Coaxial Termination, 7mm, 2 Watts, DC-18 GHz
Product Type:終端抵抗器
Series:7mm
Series:7mm
Price:
製品仕様
| Terminator Type | Termination |
|---|---|
| Connector Series | 7mm |
| Gender | Sexless |
| Frequency | DC-18 GHz |
| Average Power | 2 Watts |
| Chain | Without Chain |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| Impedance | 50 Ohm |
| Compliance RoHS | Yes |
| Insulator | PTFE, PEI |
| VSWR | 1.10 MAX. DC-12 GHz; 1.15 MAX. 12-18 GHz |