ANO 29-5002-60
Price:
製品仕様
| Connector-In Series | 2.92mm |
|---|---|
| Connector-In Gender | Male |
| Connector-Out Series | 2.92mm |
| Connector-Out Gender | Female |
| Attenuation, Max (dB) | 60 |
| Max. Frequency | 40 GHz |
| Power, Max Input (Watts) | 50 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| VSWR | 1.26 MAX. |